Näkyykö

muuten kuin itselleni?
Jos niin on, turha tänne kirjoitella enää.
3200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä kirjoita enään. Pakko ei ole kuin kuolla. Voi, voi mistä nyt 50 mies/nainen on mielensä pahoittanut. Elääkö isä tai äiti vielä! Pyydä karkkirahaa!

Äänestä
  • ilkeä vastaus kas menehän kruisille höyrylaivalla päästelemään lisää höyryjä ulos!

    Äänestä

  • kalakukolla kuopion torille jakamaan pamphletteja
    opinnoista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirjoitukseni kirjoitti:

muuten kuin itselleni?
Jos niin on, turha tänne kirjoitella enää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu