Onko Unijukka kenellekkään tuttu sänkyliike? Kuulemma uusi liike Jyväskylässä, onko muuallapäin suomea liikkeitä ?
Unijukka
7
854
Vastaukset
- tietoa suomesta
Jyväskylässä kuullemma aukeaa Tourukeskuksessa tuon niminen sänkyliike.
- muua mies
onnea yrytykseen idea erinomainen
- keskisuomalaisessa
Näyttäis olevan ilmoitus keskisuomalaisessa. Täytyypä käydä tutkimassa, joutuuko tarjouksia odottelemaan?
- Jesse James
Olen erittäin tyytyväinen ostamaani jenkkisänkyyn (299€) johon tämmöisellä 20v nuorella miehelläkin on varaa.
- etsittävänä
Minulla on Kanadasta ostettu vuode, Queen size 152 x 203 alkuperäinen kanadalainen koko. Olen kiertänyt kaksivuotta huonekaluliikkeitä saadakseni uudet patjat ja tuolta sain heti ja vielä kohtuuhintaan. Uskomatonta että tuollaisia liikkeitä vielä löytyy missä saa nopeaa palvelua.
- Sulla
on orkkis queen size niin patjan koko on 152 x 210 cm :)))) Jokaine3n Suomalainen huonekalukauppa myy erikoiskokoisia patjoja............ Siis jos Oikeesti vaan kysyy Jyväskylälässä Hmm. Noin kilometrin säteellä tulee mieleen ainakin kolme:) Hyvä Provo!
- tarkistaa
Sulla kirjoitti:
on orkkis queen size niin patjan koko on 152 x 210 cm :)))) Jokaine3n Suomalainen huonekalukauppa myy erikoiskokoisia patjoja............ Siis jos Oikeesti vaan kysyy Jyväskylälässä Hmm. Noin kilometrin säteellä tulee mieleen ainakin kolme:) Hyvä Provo!
60 × 80 in
5’ × 6’8″
152 × 203 cm
katso tietolähteistä, ei mikään provo !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1057411
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1005255Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163506Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p253451Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352544Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191866Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3451485Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311356Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?551318