Polon airbakin valo

Onko kellään tietoa airbakin valon palamisesta.v.-98 poolo, jossa airbakin valo aluksi palaa hetken ,samuu, mutta syttyy uudeleen ja jää palamaan??
2498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

niin tarkoittaa että jossain on vikaa. Lue ensin käyttöohjekirja lävitse niin ei täällä tarvi näin yksinkertaisia kysellä.

Korjaamolle vaan Airbagin koodit luetuttaan niin vika selviää...

Äänestä

Käytä korjaamolla lukevat vikakoodit ja nollaavat ne. Itse jouduin sen tekemään ratin irroituksen jälkeen, kun laitoin akun kengän kiinni ennen airbak liittimen yhdistämistä ja kokeilin uuden virtalukon ja pohjan toimintaa airbak liitin auki. Ilmoitti viaksi yhteys ongelmaa. Tee se itsemiehen moka!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


serunmi kirjoitti:

Onko kellään tietoa airbakin valon palamisesta.v.-98 poolo, jossa airbakin valo aluksi palaa hetken ,samuu, mutta syttyy uudeleen ja jää palamaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu