onko se

pielly ilimoja. teällä naapurikunnasssa ne pysyy pitelemättäkin..
4750
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oikea ristituuli, toinen nostaa hametta ja toinen tuuli lyö lunta pilluun,,

Äänestä
  • tuuliko lesbo olisi...en usko

    Äänestä

  • ettäh kirjoitti:

    tuuliko lesbo olisi...en usko

    ei ku itellesä...

    Äänestä

Pitämätä on pysyneet ja melekosina, pittääpä toas lähteä lunta aoroamaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puolangalla kirjoitti:

pielly ilimoja. teällä naapurikunnasssa ne pysyy pitelemättäkin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu