mistä tulee nimi hajosikokawasaki

näillä ajaa köyhät,onnettomat urpot joilla ei ole varaa hondaan.japanin lippulaivaan.kone kuullostaa jo uutena rikki menneeltä.vanhoihin ei saa enää osia,ostakaa tekin hondat niin pääsette tyylillä
91355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

saatikka hondaan , mene vinkumaan äitiltä rahaa
että saat sen monkeyn,sehän on honda!

Äänestä

"joilla ei ole varaa hondaan.japanin lippulaivaan.kone kuullostaa jo uutena rikki menneeltä."

Tuleeko Hondan ylläpito kalliiksi vai miksi ei olisi siihen varaa. Hankintahintahan kawalla on jopa halvempi kuin Hondan. Kawa1000 19390e - Honda1000 19490e

Vai tarkoitatko, että Hondissa on moottori rikki jo uutena ja siitä syystä se on kallis.

Äänestä

Nythän mä vasta hokasin ettei sulla taida vielä ikä riittää MOOTTORIPYÖRÄÄN ja tästä kiukustuneena käyt ruikuttamassa eri merkkien foorumeihin.

Kymmenen vuoden kuluttua kun sun ikäs jo riittää MP:llä ajamiseen niin pyydä mammaltas vähän viikkorahan ennakkoa ja ostat sitten itelle MP:n

Lainauksia muiden foorumeiden itkunsekaisista pillityksistäsi:

"räkänokat hondalla ajaa
Kirjoittanut: ou jee 8.2.2009 klo 23.58
"

"hajosikosukisuki
Kirjoittanut: paska kone 9.2.2009 klo 00.06
älkää ostako suzukia.koneet ei kestä kuin hondalla.eli honda se olla pitää "

"mistä tulee nimi hajosikokawasaki
Kirjoittanut: urpojen pyörä 9.2.2009 klo 00.03"

"yäkämähä
Kirjoittanut: Nimetön 9.2.2009 klo 00.12
kyllä v-maxilla ajaa vaan homot.honda on paras "

Äänestä
  • Täällä haistellut jo jonkin aikaa,mitä suurempi
    m..kku sitä huonompi mode,voi pyhä yksinkertaisuus
    mihin tämä maailma on menossa,kun pahimmat öykkärit pääsee (no tänne kelpaa kuka tahansa)modeiksi.

    Äänestä

  • Kylläpä on nykylapsilla huono olo kun täytyy käydän purkautumassa täällä MIESTEN osastolla.
    Kyllähän muokin päähän ottaisi, jos mun 91 monkey ei kulje tarpeeksi!

    Äänestä

HONDA voittaa kasawikan mennen tullen

Äänestä
  • KAWASAKI voittaa hondan mennen tullen ja vielä palatessakin

    Äänestä

  • Ainakin huoltojen ja varaosien hinnoissa ja niitähän hondiin tarvitaan.

    Äänestä

niin kun olin mopo ikäinen ajoin hondalla ja se kyllä riitti.. mutta lapsille ehkä ok....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


urpojen pyörä kirjoitti:

näillä ajaa köyhät,onnettomat urpot joilla ei ole varaa hondaan.japanin lippulaivaan.kone kuullostaa jo uutena rikki menneeltä.vanhoihin ei saa enää osia,ostakaa tekin hondat niin pääsette tyylillä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu