Huumeita kultin autossa

****************************

8

566

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • minä vain

      Jep, pilveehän siellä näytti olevan. ACD, nyt tarvitaan kuules kommentti tästä "kirkon" toiminnasta!

      • Huhahhhei

        taitaa olla jokin Narcononin juttu, hiukan samaan tyyliin kuin jo semilegendaarinen sceidojen tupakanpolttomantra. Hehän paranevat keuhkosyövästä polttamalla enemmän tupakkaa.


      • minä ite
        Huhahhhei kirjoitti:

        taitaa olla jokin Narcononin juttu, hiukan samaan tyyliin kuin jo semilegendaarinen sceidojen tupakanpolttomantra. Hehän paranevat keuhkosyövästä polttamalla enemmän tupakkaa.

        Nimenomaan, ihmiset saavat keuhkosyövän, koska eivät polttele tupakkia tarpeeksi. Ihan selkeä juttu!


    • ACD

      Todennäköisesti anonyymit olivat varastaneet (ottaneet luvattomasti haltuun) tuon vanin. Muussa tapauksessa Kirkon edustaja(t) ja viranomaiset olisivat olleet paikalla. Miten he voivat auton lasin (ja naamareiden) takaa vaittää tietävänsä että vanissa on pot'ia (kannabista) ja jotain "lubea" (varmaankin he tarkoittavat "gay lubea"), elleivät he itse olisi niitä sinne laittaneet?

      Noi anonyymit ovat täysin moraalitonta porukkaa, kuten heidän käytöksensä auton äärellä osoittaa. Anonyymit = pelkurit, jotka pelkäävät oman elämän tulemista päivänvaloon. Jos pidät tuota videopätkää varteenotettavana referenssinä, olet moraalisesti samalla tasolla. Voisitko itse toimia samalla tavalla?

      • Huhahhhei

        oikea nimesi muuten ACD? Vai olisiko niin, että esiinnyt anonyyminä?

        Scientologi puhumassa moraalista... Hah.


      • housuusi

        Vitsihän tuo video oli, ei kai nyt kukaan jättäisi pottia ja lubea näkyville. Mutta reaktiosi ei yllätä, koska hysteerinen (ja tarpeeton) vastahyökkäys on muuallakin scientologian taktiikkana.


      • ACD
        Huhahhhei kirjoitti:

        oikea nimesi muuten ACD? Vai olisiko niin, että esiinnyt anonyyminä?

        Scientologi puhumassa moraalista... Hah.

        ...nimesi muuten huhhahhei? Tasoissa ollaan :) Kysymys onkin siitä liikunko kadulla naamari päässä.


      • perusteella
        ACD kirjoitti:

        ...nimesi muuten huhhahhei? Tasoissa ollaan :) Kysymys onkin siitä liikunko kadulla naamari päässä.

        syytä olisi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      21
      2094
    2. Päivän aivopieru Trumpilta

      Trump julisti sodan hyttysiä vastaan. Myös punkit ovat Trumpin sodan kohteena. Eikö vieläkään USA:n kansa tajua tuon uko
      Maailman menoa
      71
      1080
    3. Lopetetaanko tämä

      Juttu ja mennään eteenpäin? Pystytkö?
      Ikävä
      132
      928
    4. Just saying

      Mies joka antaa naiselle turvallisen olon, on seksikäs. Ei kieroja kikkoja ja haluaa olla vain sen yhden naisen mies.
      Ikävä
      138
      710
    5. Voisin antaa sulle nyt

      Halin❤️
      Ikävä
      54
      636
    6. Löytyikö syy miksi Martina on Muhiksen kanssa

      Saipa naurut Gekkosen kuvasta, missä ovat ravintola Hookissa Immu fight night ottelun jälkeen, Muhoksella pullottaa hirv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      94
      617
    7. Jos selviäisi että kaivattusi

      Olisi savant asperger? Rakastaisitko vielä? Savant-lahjakkuus olisi kapea-alaista neroutta liittyen mekanisiin ja tilan
      Ikävä
      93
      565
    8. Janpen Thai lopettanut, miksiköhän

      Hyvää apetta teki.
      Suomussalmi
      12
      557
    9. Jorma Uotinen läväytti härskin heiton - Paljastus uudesta TTK-romanssista?

      Tuomari Jorma Uotisen linja on välillä hyvinkin rohkea TTK:ssa. Hän näpäytti Jaakko Parkkalille ja Kastanja Rauhalalle v
      Tanssii tähtien kanssa
      11
      553
    10. Tosi kiva on

      Joo. Mitä olisit menettänyt jos olisit paljastanut itsesi?
      Ikävä
      65
      551
    11. Jokin ei täsmää

      Joskus yksi vuosiluku saa katsomaan koko tarinaa uudestaan. Löysin gradun. Matematiikka ei oikein täsmää siihen, mitä mi
      Ikävä
      298
      536
    12. Tehdään yhdessä itsestämme

      Parhaat versiot❤️ Se vaatii molemmilta hyvää itsetuntoa!
      Ikävä
      42
      525
    13. Toivotko vielä viestiä

      Minulta? En rohkene enää ottaa yhteyttä, kun varmasti jo uusia naisia elämässä. Nolaisin vain itseni.
      Ikävä
      40
      521
    14. Oliko Jani Halmeen aika jo tippua TTK:sta?

      Jani Halme ja Claudia Ketonen joutuivat jättämään TTK:n. Halme ja Ketonen saivat viimeiseksi jäänestä tanssista, sambas
      Tanssii tähtien kanssa
      27
      492
    15. Kuka kaipaa T m?

      Kerro nainen kirjaimesi vaan... Haluan miettiä kuka tulee ekana mieleeni.. kuin kurkistus tunteiden meren pinnalle, jota
      Ikävä
      36
      480
    16. Olen ajellut Dieseleillä yli 50 vuotta.

      Enkä ole koskaan kaivannut sähköautoa.
      Hybridi- ja sähköautot
      115
      466
    17. Miksi jotku naiset on niin tyhmiä

      Että elättelevät turhaa toivoa toisen kustannuksella. Onko ne kaikki kaappilesboja vai mikä niitä vaivaa? Sitten itketä
      Ikävä
      51
      447
    18. Vaikea on tämän

      Jälkeen suhtautua sinuun ilman ettei muista kirjoituksiasi.
      Ikävä
      58
      437
    19. Mitä tunteita

      Sulla vielä on?
      Ikävä
      70
      435
    20. Kerro muuten miksi

      Estit somessa?
      Ikävä
      41
      434
    Aihe