näkevänne ja kuulevanne jos 80000 ihmistä on siellä kuuntelemassa? Veikkaanpa että suurin osa katselee ja kuuntelee joltain screeniltä tuota kapakalan näköistä 5-kypästä eukkoa jolla jotkin silikoni-implantit roikkuu poskipäissä.
Jos jaksan niin voin sitten joskun vähän vilkaista jos tulee taltiointi telkusta. Voi olla etten jaksa katsoa edes sitä saatikka että maksaisin jotain törkeitä hintoja johonkin massatapahtumaan.
Ihmiset on niin pimeitä että ne makssaa mitä vain ettävoivat sitten leuhkia kavereilleen olleensa jossain Matodonnan konsertissa.
Mieluummin osatn itselleni jotain pysyvää ja järkevää kuin syydän rahano moiseen moskaan.
Mitä te luulette
8
390
Vastaukset
- Sinulle tiedosta
Kiitos mielipiteestä. Ymmärrän, että Madonna ei kiinnosta sinua ollenkaan. Se kiinnostaa sinua niin vähän, että oikein vaivauduit kirjoittamaan tänne kuinka vähän sinua Madonna kiinnostaa.
- tapahtumasta
on pysyvää. Sinä et varmaan edes rakasta ketään, koska se ei ole järkevää. Et varmaan koskaan harrasta seksiä, ellei tarkoituksena ole saada lasta, koska ei siinä ole järkeä. Onnea vaan järkevään, tunneköyhään ja yllätyksettömään elämääsi.
- hyvä vertaus
Miksi harrastaa livenä seksiä, kun voi ostaa pornovideon ja katsoa sitä sohvalla?
- rudy--
koskaan ollut stadion- tai muissa isoissa
konserteissa? Oli esiintyjä kuka tahansa jos
tulee 80 000 ihmistä, niin ei kai kukaan odotakkan näkevänsä sitä metrin päästä?
Voin sanoa että tuollaiset stadion-mitat
täyttävät bändit ja esiintyjät kyllä osaavat
hoitaa tuon näkymisen screenien ym. kautta,
on heillä sen verran ammattitaitoista henkiläkuntaa tuon homman takana.
Ei nyt ole mistään eppu normaalista tai popedasta kyse...haloo!!!!
PS: se 100e menee sullakkin kuule monta kertaa
bisseen jossain räkälässä ensi kesänä, joten tuon rahan meno niin...hmmm...miten sen nyt laskee!- Säästäri-
vielä faktaa. Siis se on näköjään testattukin että suurin osa porukasta ei näe vilaustakaan tai pienen pisteen Madonnasta eli screenaamiseksi menee.. Aikas kallista screenailua sanoisin.
http://www.iltalehti.fi/viihde/200902119065566_vi.shtml - rudy--
Säästäri- kirjoitti:
vielä faktaa. Siis se on näköjään testattukin että suurin osa porukasta ei näe vilaustakaan tai pienen pisteen Madonnasta eli screenaamiseksi menee.. Aikas kallista screenailua sanoisin.
http://www.iltalehti.fi/viihde/200902119065566_vi.shtmlniin outoa? Siis aina isoissa konserteissa
on screenit? Eihän olympiastadioniltakaan
näe esiintyjää kuin kentän puoleen väliin asti ja ei kukaan
ole koskaan itkenyt asiaa...nyt ihme haloo
asiasta joka kai kaikille on ihan selvää, että
yleensä 100 m jälkeen ihminen näyttää
aika pieneltä!! - Säästäri-
rudy-- kirjoitti:
niin outoa? Siis aina isoissa konserteissa
on screenit? Eihän olympiastadioniltakaan
näe esiintyjää kuin kentän puoleen väliin asti ja ei kukaan
ole koskaan itkenyt asiaa...nyt ihme haloo
asiasta joka kai kaikille on ihan selvää, että
yleensä 100 m jälkeen ihminen näyttää
aika pieneltä!!tässä on nyt vain kysymys, että toivottavasti ihmiset pitävät järjen päässä eivätkä mene ostelemaan jonkin kiskurin myymiä sikahintaisia Huuto.net-lippuja. Screeniltä katsominen on ihan sama kuin kotona tv:n katselu, jälkimmäinen vain on huomattavasti halvempaa ja paikanpäällä ihmisten jalkoihin jääminen voi olla suorastaan kohtalokasta kun idiootit joukkohysteriassa yrittävät tunkea ja polkevat muita jalkoihinsa.
Toivottavasti ahneiden törkeiden voittojen toivossa hamstranneiden liput jäävät käteen!!!!
- mieltä!
Todellakin, mitä järkeä mennä jonnekin tungokseen, jossa ei oikeasti näe mitään. Juuri siksihän sinne mennään, että voi sitten kavereille leuhkia. Madonna on tuote, jolla ei ole musiikin kanssa enää mitään tekemistä. Laulajana Madonna ihan onneton. Kuka tahansa voisi laulaa Madonnan biisit. Paljon fiksumpaa ostaa vaikka konsertti DVD, josta näkee ja kuulee kaiken paljon paremmin. Mutta toisaalta, jos joku on niin tyhmä, että haaskaa rahansa konserttiin niin oma on asiansa. 100 euroa on kyllä kiskurihinta lipusta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on1199726- 999496
- 217891
Sannan kirja USA:n bestseller!
"Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä347271Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1776274Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist585438Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?94827Metsäalan rikolliset
Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.294566En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛234385- 384353