Säiliöajot

miten jakautu ajot,mikä firma sai parhaat linjat hyvillä taksoilla?
2901
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

sopimusajojen suorittajat vaihtuvat jatkuvasti.

Äänestä
  • Hupaista seurailla täällä "jossain" päin suomea uusien pikkuyrittäjien keskenäistä kahinointia! Jopa kemira joutunut puuttumaan yrittäjien välisiin kuka ajaa ja kuinka paljon aineita, välien selvittelyyn. Samalla puhelinsoitolla ilmoittanut myös laskevansa taksoja 6%!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


torppariksi kirjoitti:

miten jakautu ajot,mikä firma sai parhaat linjat hyvillä taksoilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu