Oisko kiinnostunutta alle 30-vuotiasta, hyvännäköistä ja hyvä kroppaista naista lähtemään matkaseurakseni risteilylle Helsinki - Tukholma 30.4 mennessä. Lähtö helsingistä klo 17.00 sunnuntai - keskiviikko ja paluu 40 tuntia myöhemmin klo 10.00. Sinua odottaa myös kokonainen päivä Tukholmassa ja lisäksi saadaan nauttia toisistamme meille varatussa C-luokan hytissää. Kaikki on jo maksettu. Vain se mitä itse haluat ostaa itsellesi laivassa ja Tukhomassa tulisi sinun itse kustantaa. Olethan estoton, mukava, luotettava.
Nainen ilmaiseksi risteilylle
7
2001
Vastaukset
- c-luokan
hyttiin saat korkeintaan ö-luokan seuraa. Kannattais tarjota sviittiä :D Itse olet varmaan nuori, rikas, hyväkroppainen, hyväluonteinen..
- sviittiin
Jos olet rikas niin sinähän voit sit vaihtaa C-luokan hytti sviittiin :D Hyvän luonteisuudestasi sain jo tolla käsityksen :D
- ddkjdf
Ja miten ihana noin 30-v upea uros sinä olet??
C-luokan hyttiin vonkaat nuorta ja kaunista.
TÄN ON PAKKO OLLA PROVO!!!- ryskrysk
En olenoin 30-vniin siksi olenkin oikeesti ihana :) En mä vonkaa hyttiin vaan tarjoan mahdollisuutta päästä ilmaiseksi nauttiin kanssani risteilyllä ;)
- .tämä
ryskrysk kirjoitti:
En olenoin 30-vniin siksi olenkin oikeesti ihana :) En mä vonkaa hyttiin vaan tarjoan mahdollisuutta päästä ilmaiseksi nauttiin kanssani risteilyllä ;)
olen epätoivoinen alle kolmekymppinen mies. voitin arpajaisissa ruåttinristeilyn ja ajattelin lyödä kaks kärpästä samalla lätkällä.Eli sinä missi/malli; tulisitko pantavakseni omalla kustannuksellasi porauslautalle jonakin päivänä, haen seuraa näin netin kautta koska livenä tapaamani naiset eivät kanssani ole suostuneet lähempään tuttavuuteen.
T.Kotona runkaten/Ripa
- 2KaunistaNaista
Oletko itse hyvännäköinen ja hyväkroppainen? C-luokan hytti ei kelpaa meille. Viekä sellainen pieni ongelma: pyysit yhtä naista. Kävisikö kaksin kappalein kunhan ensin sen hyttiluokan vaihdat parempaan (seaside vähintään).
- C-luokan hytissä
Jooh mä olen hyvännäköinen joka paikasta ja hyvä kroppainen :) No eikös se ole jo paljon että saat ilmaisen risteilyn niin varmasti C-luokan hytin silloin pitäis kelvata hyvin. Käyhän mulle kaksikin naista jos vaan toinen sit teistä kustantaisi oman risteilyn koska mulla on vain 2 vapaalippua. Voinhan mä vaihtaa johonkin toiseenki hytiin kuhan te sitte huolehditte lisähinnasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra lupasi Suomen kansalle 1 euron bensaa, hinta nyt 2 euroa
Vasemmistolaisen Marinin hallituksen aikana bensa ei maksanut kuin 1,3 euroa litralta. Ministerin pitäisi perustuslain m2335111Suvi Lindenillä 5 366 päivän putki
Täytyy kyllä myöntää vaikka olen itsekin innokas, niin en ole tuollaiseen yli kymmenen vuoden putkeen kyennyt. Välillä o1194151- 583753
Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä363609- 513490
Rakkaalle miehelle
Terveiset rakas. Ikävä on edelleen. Suru valtaa sydämen, kun en saa lähestyä sinua. En saa vastauksia, en soittoa, viest413205Nyt on sanottava että sattuu kipeästi
Jos, sinä aikana kun olen kaivannut ja odottanut sinua ja olet tiennyt sen, niin jos valitsit toisen miehen. Katsot minu202586Muistatteko kuinka Marinin hallituksen aikaan kansalaisilla oli varaa kuluttaa?
Tavallisella perheelläkin oli rahaa käydä sääännöllisesti ravintoloissa syömässä, koska vahvat ammattiliitot olivat neuv42397- 232386
SDP:n kansanedustaja Nazima Radmyar uhriutuu somessa saamistaan viesteistä.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011854410.html Miksi Razmyar ei kestä kansan palautetta oikean kansanedustajan tavo592377