Löytyykö mistään netistä galleriota moderneista pientaloratkaisuista? Suomalaiset jokamiehen gyproc-parakit ja lautakatokset on jo nähty. Linkkejä?
gallerioita?
5
879
Vastaukset
- llllll
En tiiä. google eikä jahuu löytäny muita kun betonibunnereita
- istahtaa
silloin tällöin vaikka sohvalle, tasaannuttaa hengitys rauhalliseksi, vetää mietintämyssy silmilleja ja tehdä matka mielen sopukoihin. Sieltä voisi löytyä hyviä ideoita. Tai no, ainakin ideoita.
- onko gyproc hyvä?
Laparakkikansaan gyproc-huomautus kolahti kuin kalikka koiraan.
- rakkini,
onko gyproc hyvä? kirjoitti:
Laparakkikansaan gyproc-huomautus kolahti kuin kalikka koiraan.
maksoi maltaita. Maltaita jäi sen verran, että pääsee panemaan. Cybrog on mainio, taipuu moneksi, kun sitä kastelee. Muuten kalahti kuin kolikko kairaan.
- tekemiä arkkitehtiliiton si...
Eli www.safa.fi löytyy lista pientalosuunnittelijoista. Näiden sivuilta löytyy heidän suunnittelemiaan, ehkä mallikkaitakin kuvia (tosin myös puutaloja).
Ja tietty sitten parhaaksi katsomiesi kanssa kannattaa käydä juttelemassa ja enemmänkin työnäytteitä katselemassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2252960Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1822596Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1101227Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1351144- 701078
Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831055Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2871050Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3431013Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20959Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22798