ONKO PIZZASSASI JTN MUKA VIKANA??

ELI MIKÄ BIISI?? MENEE SUUNNILLEEN NÄIN: MITA MITA MITA MITA SINA SANOA...ONKO PIZZASSASI JTN MUKA VIKANA? TAI JOTAIN!! KUKA LAULAA JA MIKÄ ON BIISIN NIMI JA MILTÄ RADIOKANAVALTA SE YLEENSÄ TULEE? KIITOS.
2418
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

www.pizzaenrico.com tai jotain sinne päin

Äänestä

Tuntematon-Pizza Enrico! Tosi hauska biisi vaikka selkeästi pilkkaa ns"mutupizzerioita"! esim. YleXilta tulee joskus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


muija kirjoitti:

ELI MIKÄ BIISI?? MENEE SUUNNILLEEN NÄIN: MITA MITA MITA MITA SINA SANOA...ONKO PIZZASSASI JTN MUKA VIKANA? TAI JOTAIN!! KUKA LAULAA JA MIKÄ ON BIISIN NIMI JA MILTÄ RADIOKANAVALTA SE YLEENSÄ TULEE? KIITOS.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu