Killzone 2

Voi viddu ku oli hienon näkönen ja tuntunen. Perkele, nyt sitten pitäs jaksaa oottaa julkasupäivään asti.
4221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

2vko on pitkä aika....

No itse pelaan tuon Resistance2 alta pois ensin, niin pääsee täysin keskittymään Killzone2 fiilikseen.
Lopuillaan on Res ja omasta mielestä parempi kuin ensimmäinen osa.
F.E.A.R, Killzone, RE5, Silent Hill, kesää odotellessa jotain pelejäkin tiedossa.

Äänestä

Demob olen pelannu,ja pelin tilannu etukäteen maksettukkin.Sääli ettei ole Wii ohjaimia Ps3 konsolissa,ei tatti tähtäys edelleenkään toimi minun peukalolla läheskään kunnolla.

Äänestä
  • olet aivan oikeassa jos nimittäin on peukalo keskellä kämmentä niin eihän mistään tule mitään.

    Äänestä

Tässä on sitten peli, jonka takia PS3:n myynti alkaa nousta, sanotaanko noin parilla miljoonalla. Kohta boxin etumatka on enää parin askeleen päässä. PS en ole fanboy, mutta PS3 on teh best!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Demo. kirjoitti:

Voi viddu ku oli hienon näkönen ja tuntunen. Perkele, nyt sitten pitäs jaksaa oottaa julkasupäivään asti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu