Hyllyn kasaajaa Jyväskylästä

Lihastautia sairastava nainen

Löytyisikö Jyväskylästä ketään joka kasaisi minulle Sotkasta ostetun kolmelaatikkoisen hyllyn. Olen lihassairauteni vuoksi uusavuton remonttihommissa ja muuton vuoksi en ole vielä tutustunut ihmisiin, jotka omaisivat hyllynkasaamistaitoja. Asun ihan Jyväskylän keskustassa ja olisin todella kiitollinen avusta!!!

5

1422

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sabuu

      katsotaan laita vaikka sähköpostia, minkälaisesta kalusteesta olisi kysymys.

      • lihastautia sairastava

        Et laittanut sp-osoitettasi, mutta mun puhelinnumero on 050 372 2313, joten soita, jos olet käytettävissä. Asun Kilpisenkadulla, eli ihan keskustassa.


    • jari63

      Teen kaikenlaisia pikkuremontteja pientä korvausta vastaan. Jos kiinnostaa niin laitappa s.postia tulemaan, niin sovitaan aika, vaikka maanataille...?? (olen rehellinen, perheellinen mies)

      • lihastautia sairastava

        Hei!Katsotko edellisestä vastauksesta puhelinnumeroni, sillä en saa sitä laitettua tähän, tulee vain kommentti, että massapostittaminen kielletty. Olisin todella kiitollinen, jos saisin hyllyn kuntoon!!!


    • lihastautia sairastava

      Sain kasaajan tätä kautta, joten viesti on tarpeeton, mutta en osaa poistaa tuota viestiä. Mutta on ihanaa huomata, että vielä on apua tarjolla!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      49
      5063
    2. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      28
      3729
    3. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      69
      3483
    4. Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"

      Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L
      Maailman menoa
      101
      2848
    5. SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa

      SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral
      Maailman menoa
      91
      2739
    6. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      30
      2680
    7. Anteeksi T

      Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa
      Ikävä
      13
      1881
    8. En mä tahallani ole näin hankala.

      Mulla oli kuusi vuotta sitten vähän samanlainen tilanne ja se päättyi huonosti. Ilmeisesti kuvittelin kaiken silloin ta
      Ikävä
      16
      1656
    9. Harmittaako mies, että yhteys katkesi?

      Olisitko halunnut, että olisi säilynyt jonkinlainen yhteys vai oliko parempi polttaa sillat takana?
      Ikävä
      202
      1508
    10. Harmittaako että

      Annoit niin paljon positiivista huomiota ja rakkautta kaivatullesi
      Ikävä
      153
      1351
    Aihe