Tjäreborg

kokemuksia tästä

Matka olisi maaliskuussa tjäreborg yhtiöllä thaimaahan. Eka kerta tällä yhtiöllä. Miten on pelannut homma,onko toiminut kaikki hyvin? kokemuksia/mielipiteitä =)

7

1065

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • meillä ainakin

      pelas loistavasti,liput tilasin netin kautta ja silleen kaikki toimi ja opaskin oli hyvä neuvoi ja opasti,ei voi palvelua moittia

    • täysin tyytyväinen asiakas!

      Tjären matkalla ja oppaat ovat 100% hyviä ja kivoja.
      Neuvoja pukkaa aina ja auttavat missä vain voivat.
      Ei pahaa sanottavaa ole, ei.

      Tää onkin yksi syy, miksi olen ihastunut tjären matkoihin. Sellä ovat oppaat ihania!
      Asiakkaista ei voi sanoa samaa, mutta oppaat yrittävät näidenkin, mihinkään tyytyvien kanssa luovia parhaansa mukaan.
      Milloin valitetaan siitä, etä pikavenereissulla menee kameraan vettä!!!!!kuka käskee pitämään kameraa ESILLÄ enematkan ajan.
      Kaikki selväjärkiset tietävät että merellä on vettä ja se on SUOLAVETTÄ, toisin kuin tämä takahikiän suomalaisjuntti.

      Opas kuunteli kiltisti, mutta minä en voinut pitää mölyjä mahassani, vaan tuli kyllä sanottua tällekin suomijuntille ja pahasti.
      Siihen loppui oppaan kiusaaminen.

    • smuru

      Olen useasti matkannu tjären matkoilla, kertaakaan en ole joutunut pettymään, en hotelleihin, en oppaaseen.

    • mitään

      moitittavaa. Matka oli Oulusta, ja Finnairin lento. Oppaat toimivat hyvin kentällä ja bussissa.

    • mahtavaa

      Tjären oppaat aivan mahtavia.Annu Heidi ja kaikki muukkin aivan mahtavii.Kun tartti apua thai liittymmän opastuksessa niin tytöt tuli mukaan kauppaan ja kun rasvoja haluttiin millon mistäkin tytöt toi hotellihuoneeseen asti.Ihan kymmenijä puhelin neuvoja kyseltiin ja aina apua saatiin.Ny jo ollaan ennakkovarauksessa menossa Taas Phukettiin......ja silti mekin jo menossa ei ihan eka kertaa.eli jos oot eka kertaa reissussa uuessa paikassa ei ku oppailta kyselee mistä kenkä puristaa.

    • ei onglmia

      Tjareborg on isoon ryhmään kuuluva matkatoimisto. Kyllä niillä kaikki toimii ja pelaa, oltu pari kertaa Thaimaassa heidän matkallaan ja muuallakin maailmalla, ei mitään valittamista!!

    • hyvin toimii

      kyllä Tjärellä kaikki toimii hyvin, ja joulumatkojakin saa erinomaisesti ostettua Thaimaahan kunhan tekee ennakkovarauksen tarpeeksi ajoissa. Muutenkin niillä on kivoja lasten ohjelmia ja oppaat todella tuntevat asiansa

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      65
      4242
    2. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      67
      4241
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      109
      2905
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      58
      2796
    5. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      21
      2029
    6. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      55
      1992
    7. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      15
      1679
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1503
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      109
      1353
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      180
      1281
    Aihe