OSTAKAA MIELUUMMIN PS3!
SIINÄ TEILLE TAKAISIN KUN KÄYTTE JATKUVASTI AUKOMASSA PÄÄTÄNNE PS3-PALSTALLA!
XBOX ON PASKA!
8
452
Vastaukset
- mutta parempi kuin muut
Ihan turha luulla, että siitä ps3:n omistamisesta tulee jotenkin autuaaksi. Aika vähälle käytöllehän se on nurkkaan jäänyt. Enemmän tulee pelattua xboxiakin ja maccia tietysti.
- -t-a-t-u-
Hankin tuon ps3 koneen viime elokuussa ja sen jälkeen ei juurikaan ole boxiin tullut koskettua. Liitin sen tuonne toisen huoneen telkkuun ja sinne se on unohtunut. Pleikkari sitten onkin kunnia paikalla 46" full hd telkun seurana. Ja kyllä maistuu moninpelit verkossa ilmaiseksi ja elokuvien katselu on nautinto blue-rayn ansiosta. Ensi viikolla haen kaupasta dolby surround 7.1 systeemin, niin johan tässä kelpaa. Boxi ELITE versio lähtee muuten pian tässä myyntiin, mukaan tulee kaksi toimivaa ohjainta, yksi vähemmän toimiva sekä kaukosäädin. Pelit käyn liikkeessä vaihtamassa ps3 peleihin. Kone on on noin vuoden vanha ja ollut kerran huollossa korjattavana. Jos ketään kiinnostaa, niin vaikka tähän tarjouksia, vaikka mikään myynti palsta olekkaan. Paan huuto nettiin tässä lähiaikoina jos ei sitä ennen mee.
- ostit..
paskaa, jollet ole ostanut niin pidä sitten pää kiinni koska et ymmärrä mitään, tuskin omistat edes PS3:ta, haaveilet vaan.
- -t-a-t-u-
kun silloin se tuntui hyvältä idealta ja pelejä boxille oli paljon. Myöhemmin pleikalle alkoi tulemaan hyviä pelejä ja muutenkin masiina vaikutti mielekkäämmältä, niin siksi sen hankin. Noita syitä nyt oli just tuo blue-ray, ilmainen nettipelaaminen, pitkälle samat pelit kuin boxille ja nyt tuo killzone 2 jee ja luotettavuus. Eikös tuossa ole perusteluja? Ja mitä en ole tuossa ymmärtänyt? Myönnän, että joskus pleikasta haaveilinkin, mutta kas kummaa haaveista tuli totta. Semmoista nyt sattuu ja se on varsin iloinen asia.
- meni kuule
Tiedoksesi, että omistan todellakin PS3:n enkä koskaan vaihtaisi sitä mihinkään muuhun koneeseen.
- et edes..
meni kuule kirjoitti:
Tiedoksesi, että omistan todellakin PS3:n enkä koskaan vaihtaisi sitä mihinkään muuhun koneeseen.
PS4:seen, noh omapa on ongelmasi
- kokemuksista tiedän!.
kuin mitä PC-tietokoneiden Windows-käyttöjärjestelmät!.
Xbox 360 tilttailee paljon harvemmin,mitä XP tai Vista!.- ZZ/ZZ/
Mulla on kyllä 64 bittinen vista ollut koneellani jo 8kk, eikä kertaakaan ole tiltannut. Naapurin boxi on tuona aikana ollut jo kahdesti huollossa ja kyllä muutaman kerran tuon 8kk aikana on tiltannutkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1047324
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h985243Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1163496Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p333422Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352534Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191856Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?961511Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3411465Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311346Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?501298