Avaudun fetissistäni

http://www.wetlook-online.com/english/index.html

tykkään uida vaatteet päällä, kylpeä ja kastella muuten vaan, tiukat farkut on parhaat..

tykkäättekö muut?
4994
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vidun nihkeetä olla märät vaatteet päällä.

Äänestä

Kyllä itse ainakin tykkään katella tyttöjä joilla päällä märät vaatteet, yksi kiihoittavimmista asioista on kesäsateella kastunut tyttö himmeässä valossa meikit hieman valuneina ;)

Äänestä
  • Totta turiset. Perustetaanko kerho?

    Äänestä

Muistan yhden kesän kun hyppäsin vaatteet päällä järveen. Olin tosin melko pieni tyttö silloin ja sen koommin en ole tuota harrastanut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä kaltaiseni tyttö? kirjoitti:

http://www.wetlook-online.com/english/index.html

tykkään uida vaatteet päällä, kylpeä ja kastella muuten vaan, tiukat farkut on parhaat..

tykkäättekö muut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu