mites muut mekaanikot ottavat vastaan nämä aiakkaat joilla on alkanut ahdistaan taloudellisesti tai muuten vaan pinna kireällä, ja korjaa tänään vaikka
etupyörän laakerin niin huomenna tullaan valittaan että eilen rikoitte ilmapalkeen takaa??!!
ja siis luonnollisesti kuuntelette asiallista vittuilua koko remontin ajan plussana kuinka toinen merkki on helevetin paljon parempi kuin tää nykyinen ;)
onko ollu pahoja tilanteita lähellä vai onko menny useita kuukausia ennen seuraavaa kohtaamista :)
ajat ovat kovat
tylyä
2
1243
Vastaukset
- mek.1981
ainoastaan positiivista mutta jos asiakas on vaikea ohjaan hänet toimiston puolelle moittimaan/vittuilemaan taksoista.
- eipä ole
Eipäs ole tälläsiä kavereita vielä tullut vastaan vaikka juttuja olenkin kuullut. Taitaa olla enemmän esimiehillä tiskin takana korvat punaisena. On multa pari kertaa tultu esimiehen toimesta varmistamaan mitä olen tehnyt ja mitä en kun on valituksia tullut olemattomista. Mitä nyt niskaanhengittelijöitä riittää mutta kun jaksaa siinä molempien iloksi turista niin menee aika mukavasti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1432390
- 1751661
- 911556
- 681508
- 79904
- 68841
- 55786
- 58773
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6765Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes152725