Matkailuauto

Vesimo

Vuokrattavana matkailuauto Rimor NP10, vm. -04, puoli-integroitu, rekisteröity 6:lle. Makuutilat kiinteä pitkittäinen parivuode ja dinetestä täysimittainen vuode 2:lle. B-ajokortti. Autossa on kaasupullot, markiisi, peruutuskamera ja polkupyöräteline. Lämmin vesi, wc, suihku, jääkaappi pakastelokerolla, kaasuliesi ym. Edulliset viikkovuokrat. Valokuvia sähköpostitse kiinnostuneille.

7

969

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • bella

      Hei!

      Voisin olla kiinnostunut vuokraamaan autoasi. Missä auto sijaitsee? Kuinka paljon viikkovuokra kesällä?

      • Vesimo

        Hei! Laitatko sähköpostiosoitteesi, niin laitan hintoja ja kuvia. Auto sijaitsee Loimaan talousalueella.


    • sanna1979

      Hei!
      Missäpäin Suomea tuo matkailuauto sijaitsee, paljonko kustantaa yksi vrk 25-26.7, onko autossa ollut lemmikkieläimiä?

      • vesimo

        Kissoja ja koiria ei ole autossa matkustanut. Koska kysymäsi aika on parasta sesonkiaikaa, vuokraisin mielelläni viikoksi kerrallaan.


      • mira81
        vesimo kirjoitti:

        Kissoja ja koiria ei ole autossa matkustanut. Koska kysymäsi aika on parasta sesonkiaikaa, vuokraisin mielelläni viikoksi kerrallaan.

        hei vaan!! olisin kiinnostunu vuokraamaan sen 11.-15.6, paljonko se maksaa?? t.mira!


      • Vesimo
        mira81 kirjoitti:

        hei vaan!! olisin kiinnostunu vuokraamaan sen 11.-15.6, paljonko se maksaa?? t.mira!

        Auto on varattu kyseisenä aikana, varmistus tuli tänään. Heinäkuussa on vielä vapaita viikkoja.


    • Hannu, Tammela

      Terve, laitatko kuvatuksia ja hinta tietoo postiin. kiinnostusta olis ajalle 3-9.8 väliselle ajalle.
      Os: [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!

      Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,
      Maailman menoa
      105
      5731
    2. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    3. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    4. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    5. Alkanut tuntua siltä

      Että taisi olla kusetusta koko homma alusta saakka.
      Ikävä
      124
      1097
    6. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    7. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    8. Nii, mites ne

      Hampaat??
      Ikävä
      66
      857
    9. Joululahja/Jouluntoivotus

      Millainen kaivatulle
      Ikävä
      75
      798
    10. Salailu jatkuu, poliisi tutkii

      Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää
      Ähtäri
      17
      741
    Aihe