Kun menen katsomaan missikisoja, alkaa herja lentää. Vaimo ei siedä, että katselen missejä.
Missikisat
erkki...
4219
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
harva muuten on,hehän ovat vartaloiltaan valikoituja ja rodukkaita,ja pyrkineet treenata itsensä huippukuntoon!
Kyllä vaimosi vaikuttaa kypsymättömältä,mutta
koeta ottaa hänen tunteensa huomioon!
Riippuu paljon sinusta itsestäsi kuinka varmaksi hän tuntee itsensä naisena!siinäpä sinulle miettimistä.Ehkä voit pyytää hänet hetkeksi polvellesi istumaan ja katsotte yhdessä,ja veikkaatte kuka voittaa?
Missit on missejä, eivätkä edes katso 70 ukkojen suuntaan. Vaimo on vaimo ja kyllähän hänen pitää se tajuta, että aina kunnon päivällinen on kotiinpäin. Miksette voi katsoa yhdessä missejä ja arvailla kuka voittaa?
niitä viitsii edes katsoa. Jos ukkoni olisi niin hölmö, että moisesta innostuisi, niin siitä vaan. Ei se ole minulta pois.
olemme jo äänestäneeet kauneinta.Tummaa ja Vaaleaa kanotarta.