Minäkin sain 10 lippua

Madonnan konserttiin

Eli ei siis ihme, ettei luvattuja lippuja vapautunut myyntiin.Tottahan se on, ettei ostajan vika jos pystyy tilaamaan enemmän kuin maksimi määrä. Vikahan on Lippupisteen surkeassa ja aatamin aikaisessa toiminnassa!!!!

3

411

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jos joku ei sitten otakaan...

      Jep, kaikki vaan seuraavalla kerralla ostamaan ylimääräisiä! Niin monta kun vaan ehtii saamaan.
      Harmi vaan jos trokarit sai helposti netistä ylimääräisiä ja jotkut fanit ei saaneet lipun lippua vaikka jonottivat tuntikausia. Kaikilla ei käy tuuri...

      Miksi 9.2. vapautui iltapäivällä lippuja? Oliko ne liikaa ostaneiden? JOS olivat niin miksi jotkut saivat/saavat liput ja miksi jotkut eivät saa vaan ne palautettiin myyntiin. Vai palautettiinko kuitenkaan? Oliko ne jotain muita lippuja?

    • sitä uskoisi

      Siis saitko liput jo vai otettiinko suhun henkilökohtaisesti yhteyttä? Eikös liikaa lippuja varanneisiin pitänyt lippupisteen ottaa yhteyttä?

      Ärsyttävää, että R-kioskit ei saanut edes myydä A- ja B-lippuja, koska se olisi ruuhkauttanut C-lippujenkin myynnin. Kyllä sekin ruuhkauttaa, että jos joku ostaa ensiksi 6 ja sitten menee taas ostamaan 4 lisää netistä. Se pitäisi pystyä estämään.

      • Madonnan konserttiin

        tullut mulle!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 96
      1649
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1444
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1377
    4. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      56
      1280
    5. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      1258
    6. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      9
      965
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      36
      827
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      771
    9. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      754
    10. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      735
    Aihe