Sydämeni jäi lappeenrannan

parivuotta sitten.Terveiset savosta ja hyvää kevättalvea.
51031
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Sinusta jäi vain ikävä haju!

Äänestä
  • Siinä oikein tyypillinen Lappeenrantalainen. Missähän se pahin haju oikein löyhkää

    Äänestä

  • siehä mukava oot

    Äänestä

miul jäi siemenet savoon....ja hyvää teki..

Äänestä
  • vittu mitä pässejä.. saatanan apinat.. kasvakaa aikuisiksi..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-aalloille- kirjoitti:

parivuotta sitten.Terveiset savosta ja hyvää kevättalvea.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu