Kipeät nännit

Kuinka pian nännit/rinnat kipeytyvät jos on raskaana?
2351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mulla kipeytyi tossa viidennen viikon aikana. ei niinkää rinnat oo ku aamuisin ja ehkä hiukan yöllä kipeet mut nännit on herkät 24/7 :)

Äänestä

Ite en ole uskaltanu rt:tä tehdä vielä, mutta itellä on ollu nännit kovat ja kipeät viikon verran ja nyt tässä eilisestä rupesti koko rinnat kipeytymään.. En tiedä johtuisko raskaudesta vai onko muutenvaan kipeät :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Jeliina kirjoitti:

Kuinka pian nännit/rinnat kipeytyvät jos on raskaana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu