Voitelijoille kysymys

Miten voiteletta konehionnan jälkeen?
4831
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ohjeiden mukaan.

Äänestä

bwlf sillä voi myös hiihtää on liukas

Äänestä

pitoa kuin tavallisesti.

Äänestä

kun siklaat tulee aivan loistava pinta,ja puikkoa päälle.

luisto on hyvä,pohjat pysyy kiiltävinä,ei harmaata eikä mitään muutakaan tartu pohjaan.
pari sataa olen vetänyt ja luistossa ei muutoksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei luista kirjoitti:

Miten voiteletta konehionnan jälkeen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu