kaks poikaa

olisko 15-17 vuotiaita tyttöjä lähössä thaimaahan tän kuun loppupuolella aikavälil 20-31.2? kaks 16 v poikaa kyselee. :)
7605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Elikkäs vielä sitä että tarkotin phuketin suuntaan :)

Äänestä

semmosta ei olekaan kun 31.2.........

Äänestä
  • sil oo saatana mitää väliä

    Äänestä

Kai teillä lähtee mutsi ja faija mukaan....hehhee,sillälailla.

Äänestä
  • ne ei tiedä matkasta mitää. paketillinen lampaita kylläki lähtee ja sun pikku nakkis koukussa että kalaa saadaan ruoaks : )

    Äänestä

Eikös juu. Voe voe kun sitä ollaa niin ISOJA että. Jospa jäisitte koulun penkille opiskelee rystysistä 31pv 28pv 31 pv 30 pv jne... hih hih

Äänestä
  • nimittäi aika on mulle vaa käsite.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


: ) kirjoitti:

olisko 15-17 vuotiaita tyttöjä lähössä thaimaahan tän kuun loppupuolella aikavälil 20-31.2? kaks 16 v poikaa kyselee. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu