Tietäisitpä

haluan haluan sinua!

Haluan maistella sua kaikkialta, huulilta, kaulata rinnoilta....

Olet aina ajatuksissani, kaipaan luoksesi!
61233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

nimimerkkisi kohdalla olevat tähdet Sinun nimeäsi vai tätä kaivatun naisen nimeä?

Äänestä

viesti...kumpa se olisi ollut mulle...wau...
kuka voisi romantiikkaa vastustaa... :)

Äänestä

voi kun se yksi haluis minua yhtä intohimoisesti :)

Äänestä

Enkä voi siitä sinulle mitään sanoa, koska otat jalat allesi ja häivyt elämästäni. Juuri kun tämä "ystävyydelle" rakennettu pohja alkaa pitämään. Yksi tapaaminen ja taas boltsi sekaisin. Ei tule nukkumisesta tai työnteostakaan oikein mitään.

Hävettää, aikuinen ihminen vielä. :-/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuinka*** kirjoitti:

haluan haluan sinua!

Haluan maistella sua kaikkialta, huulilta, kaulata rinnoilta....

Olet aina ajatuksissani, kaipaan luoksesi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu