apua---

onko internetissä jokin paikka mihin menee roskaakorista poistetut tiedostot vahingossa tyhjäsin roskiksen ja muistin juuri et oli kuvia sielä joita olisin vielä tarvinnu. ai nii käyttis on office 2000
8470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

just tuli roskis täyteen, oisit laettanut kuvia :)

Äänestä

en ole kuullut ja en tiedä ketään joka säilyttää roskisessa tärkeitä tavaroita.

Kysy M$:ltä, jos ne kerkes tallentaa ne kuvat jonnekin Redmond palvelimelle.

Äänestä

Roskakoriin poistaminen poistaa vain tiedoston nimen tiedostojärjestelmästä. Itse data on palautettavissa, kunhan et käytä konettasi lisää, koska uutta dataa saatetaan kirjoittaa vanhan päälle ja näin ollen palautus vaikeutuu koko ajan.

Äänestä

vitsi. Aika huono kyllä. Roskiksessa tärkeitä kuvia, noin tyhmiä ihmisiä ei voi olla (toivottavasti ainakaan). Ja tuo muukin... voi voi.

Äänestä
  • helppo se on tyhmäksi haukkua. toi sun nimeskin kertoo et oot ruutikallo. sovinisti oot ku heti ruvetaan naisia tyhmäksi haukkumaan . sä voit tietää tietokoneista enemmän ku mä mut sukkien kutomisesta sä et tiedä varmaan mitään enkä mäkään sua siksi tyhmäksi hauku.VITSI KU SUUTUTTAA SÄ OOT SOVINISTI POSSU.

    Äänestä

  • vitsi kirjoitti:

    helppo se on tyhmäksi haukkua. toi sun nimeskin kertoo et oot ruutikallo. sovinisti oot ku heti ruvetaan naisia tyhmäksi haukkumaan . sä voit tietää tietokoneista enemmän ku mä mut sukkien kutomisesta sä et tiedä varmaan mitään enkä mäkään sua siksi tyhmäksi hauku.VITSI KU SUUTUTTAA SÄ OOT SOVINISTI POSSU.

    No jos ei tyhmä niin ainakin tietämätön.

    Ja tuohon on sovinismia turha vetää mukaan. Olisi se aivan varmasti miestäkin tyhmäksi haukkunut.

    Äänestä

ei oluutkaan mihkään menny onneksi, ku mulla on 3 roskista työpöydällä nii olin vahingos pannu sen roskiksen toiseen roskikseen ja se onneks löyty sieltä toisesta roskiksesta mut nyt en meinaa saada sitä roskista pois sieltä toisesta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


blondi- kirjoitti:

onko internetissä jokin paikka mihin menee roskaakorista poistetut tiedostot vahingossa tyhjäsin roskiksen ja muistin juuri et oli kuvia sielä joita olisin vielä tarvinnu. ai nii käyttis on office 2000

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu