vectra turbo

HelvetinOpeli.mp3

hohhoijaa - kakslitranen avekin pesee moisen menopelin...

6

1082

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Weke

      Ei varmasti pese jos painetaan 80km/h vauhdista nelosella kaasu pohjaan. Ave jäääääääääääääääääääää...

    • vectra turbo

      Ja mitä se sinä täällä uhoat? Mene sinne toyota palstalle uhoamaan sen avensiksesi kanssa. Kumma kun pitää tänne tulla toisten autoja haukkumaan. Voi olla että tuollainen kakslitranen ave peseekin turbovectran, jos sitä vaan on tarpeeksi viritetty sitä avensista. Ja mitä sitten? Itselläni on tuollainen turbo vectra, eikä liikuta pätkääkään jos joku teini vinguttaa isin tojotalla nilkka suorana ohi. Sinäkin voisit ensin kasvaa ajokortti-ikään, ja sitten vasta tulet tänne kirjoittelemaan tuollaisia perättömyyksiä, jooko? Ja kerro isille, että miettisi vähän, minkälaista liikenneasennetta opettaa lapsilleen.

    • opelisti

      Arvon asennevammainen kakara, yhdyn mielipiteeseesi kahdessa asiassa. Huolto- ja korjauslaskujen suuruudessa ja vikaherkkyydessä Avensis on ylivoimainen ykkönen! Japsit on niin syvältä p******tä että sinne ei ihan taida kädellä ulottaa. hohhoijaa vaan itelles.

      • joo

        Japsit on perseestä, se on totta, mutta niin on kyllä uppel saksan lada, kunnon paska!


    • hmoilanen

      25 km/h enemmän huippunopeus
      0,3 s nopeampi kiihtyvyys 0-100 km/h
      28 HP enemmän Teho hv
      21 kW enemmän Teho kW
      69 Nm enemmän vääntö Nm

      Vectran aina päällä oleva luistonesto haittaa(?) pienillä nopeuksilla, mut muuten Ave jää kuin tikku p*****n.

    • Moebius

      Mietin, onko tämmöisen keskustelupalstan perimmäinen tarkoitus olla OIKEA keskustelupalsta, vai 16-19 vuotiaiden henkisten lapsien 2-4 riviä pitkien kirjoitusvirheisten vittu, sitä vittu tätä-änkkäysten ilmoitustaulu? Jos joku kansatieteen tutkija 20 vuoden päästä lukisi näitä kirjoituksia, hän varmaan kauhistuisi esi-isiensä typeryyttä!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      54
      2409
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      28
      1759
    3. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      70
      1434
    4. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      238
      1320
    5. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      119
      1154
    6. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      13
      990
    7. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      11
      963
    8. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      948
    9. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      933
    10. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      59
      856
    Aihe