Miks ahvena

käsittääkseni siitä syystä että saavat parhaat veroedut täältä suomesta ruotsi ei huoli niitä.
3221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mitä me sillä tehdään?

Äänestä
  • Kuopiossa on rutosti himokkaita naesia, mitäs siihen sanot !

    Äänestä

  • ahtaanlainen kirjoitti:

    Kuopiossa on rutosti himokkaita naesia, mitäs siihen sanot !

    osoo ku tätä savoo ja suomee ja niitäki huonosti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuuluu suomeen kirjoitti:

käsittääkseni siitä syystä että saavat parhaat veroedut täältä suomesta ruotsi ei huoli niitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu