Olisiko jollakulla vinkkejä, mitä tekemistä näin aikaisin keväällä olisi Pafoksen seudulla. Onko kokemusta, miten hilaista on ja pidetäänkö esim kuppilat auki läpi talven?
Entäs muut palvelut?
Entäs muut palvelut?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Olen itsekin lähdössä Pafokselle noin viikon päästä ja olen yrittänyt kysellä ihmisiltä asiasta, mutten ole oikein saanut vastausta. TOivottavasti olisi mahdollisimman moni paikka auki ja olisi hieman lämmintäkin. Tällä viikolla ei näytä lämpötila nousevan kuin hieman yli kymmenen asteen. Itse ajattelin kierrellä nähtävyyksiä ja käydä rannalla sekä pitää hauskaa ja syödä hyvin :) toivottavasti olisi jokin mukava baarikin auki
Voi ihanaa, te pääsette jo Pafokselle. Itse olen menossa lokakuussa viikon pituiseen seminaariin. Silloin lämpötila pyörii noin 20 asteen paikkeilla. Missä hotellissa asutte? Meillä on Paphos Amathus Beach mikä on ymmärtääkseni hyvä hotelli. Olen aivan innoissani jo nyt vaikka matkaan on vielä näin pitkä aika. Nauttikaa oikein ja laittakaa mielellään kommentteja kun olette käyneet siellä. Hyviä vihjeitä ravintoloista ja nähtävyyksistä. Kiitos.
Me majoitumme ainakin sellasessa kun Akteon Holiday Village, jos nyt meni ihan oikein. Otettiin vaan sellanen studio huone. Voin kirjoitella sitten kuulumisia kunhan reissu on heitetty :)