Vinkkii

Mun kone on
2.4 ghz prossu intel
radeon 9700 128 mb näyttäri
sitä muistii on 126 tai jotain sen pintaan
windows xp
kovalevy 10 ghz
Eikä max payne 1 toimi ?
Mikä vikana ?
7764
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

HAHAHAHAHAHAHAAAA!!!!!!

Tuo oli perkeleen hyvä!

LOL!

Just mulle sopivaa huumoria!

Äänestä

peliin väivitys patch.Ja sitä muistii lisää ihan muuten vain. Nii että kovo 10 gigaHERZZII...?

Äänestä
  • 60 gt on kovalevy

    Äänestä

  • Korjaus kirjoitti:

    60 gt on kovalevy

    Jaas no sitte kannattaa ostaa sitä muistia enemmän ku 126Mt(tarkotat varmaan 128Mt) niinku tuossa joku jo sano.

    Sulla on tosihyvä näytönohjain ja prosessori, mutta minkä ihmeen takia muistia nuin jäkyttävän vähän?!!!

    Sinun koneesta tulee varmaan ainaki 3 kertaa(riippuu tietenki väylän nopeuesta) nopiampi ku lisäät keskusmuistin vähintään 512Mt:uun.

    Äänestä

Muistia (ainakin) 512 megaa lisää. Windows XP:n minimi on 256...

ei ihme jos vähän tahmaa tai ei pelit toimi.

Äänestä

vikana win xp koska se ei oo hyvä peli käyttöön et vaihda johonki toiseen esim 98:iin. Sen jälkeen toimii kokeile vaikka jos huvittaa pelata max paynee!!!!!

Äänestä
  • xp:llä oon pelannu tota peliä, ainoastaan piti hakee max payne sivuilta päivitys

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Boy kirjoitti:

Mun kone on
2.4 ghz prossu intel
radeon 9700 128 mb näyttäri
sitä muistii on 126 tai jotain sen pintaan
windows xp
kovalevy 10 ghz
Eikä max payne 1 toimi ?
Mikä vikana ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu