se on siinässä,on sitten ihana tyttö ja kivan tuntoinen tyyppi:))
BB ANNIINA voittaja 09
tänään 22.2
9541
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
että kuului ns. läyhääjiin ja takanapäin puhujiin,
Anniina ei ollut niin kiltti tyttö ku mitä anto ymmärtää, vietävissä kans.
muihin ja moraalikin ihan paikallaa. Ei sortunut typeryyksiin, kehtaa näyttää itseään eikä tarvitse hävetä.
Anniinahan oli oikein kiltteyden perikuva. Aden kanssa läyhäs minkä kerkis takanapäin. Sellasethan ne niitä kivojaon.
tulla napsahti,oikeella henkilölle!
onneks on vielä tuollaisia aitoja,ihania tavallisiakin tyttöjä olemassa tässä diivojen ja tyrkkyjen suomessa!
tyrkyt ja diivat jäävät nuolemaan näppejään ja maine on mennyt piiiiitkäksi aikaa,usein lopullisesti.pöljän ja tyrkyn leima otsassa lopun ikää ei varmaan ole helppoo saada mitään kunnollista työtä tms.!
jos joltain meni maine niin se on anskulta ja adelta ja mantalta, siinä 3 paskinta ihmistä talossa.
oikeita paskanpuhujia ja lässyn lässyn persereikiä kaikki.
mies 36v
Onneksi sentään Tyhmä-Tero ja Pahvi-Tuuli ovat tajunneet painua maan alle.
minustakin tuo Anniina oli sieltä fiksummasta päästä mitä käytökseen ja oraaliinkin tulee, eipähän tarvii hävetä kulkiessaan.
ja toisekseen kyllä se Anniina oli sieltä fiksummasta päästä mitä käytökseen tulee, eipähän tarvii hävetä eikä katua! Ja tuli vielä voittokin, oikeaan osui!