Bulkaariaan

Kertokaa kokemuksia bulkarian matkoista
3659
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Maan nimi on Bulgaria, taipuu siis Bulgariaan.

Äänestä

Samanlaisia rantalomakohteita ovat Bulgarian kohteet siinä missä Turkit,Kreikat ja Espanjatkin.Bulgariassa vaan on niin halpaa,ettei raha kulu millään. Golden Sands ihan siisti ja ok paikka lomailuun.Ostokset kannattaa tehdä läheises Varnan kaupungis.Sinne bussikyyti on melkein ilmainen.
Otaksuin,että kyselit aurinkolomista???

Äänestä
  • todella halpa mesta.sanny beach parempi kuin albena.rannat tosi hyvät.nyt uutuutena romania vielä halvempi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matkalle ? kirjoitti:

Kertokaa kokemuksia bulkarian matkoista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu