Antec 300 modaus

Eli monella varmaan on tälläinen kotelo.

Kertokaas/näyttäkääs miten olette modannut tätä koteloa tehdäksenne siitä hienomman/viileämmän tai ihan vain käytännöllisemmän, kuten poraamalla reikiä saadaksenne johdot piiloon.
4175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

molempiin kylkiin, susihauleilla, komiat reijät tulikin.. Miten saataan johdot piiloon poraamalla reikiä ?? Jos kotelo on ruma ja häiritsee niin potki pöyvän alle piiloon, siellä on ilmakin viilempää, tosin villakoiria voi olla enempi.

Äänestä
  • Eli milläs välineellä tuota peltiä kannattaisi leikata? Ei siis dremel, vaan joku ei sähköllä eikä paineilmalla toimiva, vaan jonkintyyliset peltisakset. Linaktkaa?

    Äänestä

  • yökkönenn kirjoitti:

    Eli milläs välineellä tuota peltiä kannattaisi leikata? Ei siis dremel, vaan joku ei sähköllä eikä paineilmalla toimiva, vaan jonkintyyliset peltisakset. Linaktkaa?

    Mutta niillä tuskin saat kovin siistiä jälkeä
    aikaiseksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yökkönenn kirjoitti:

Eli monella varmaan on tälläinen kotelo.

Kertokaas/näyttäkääs miten olette modannut tätä koteloa tehdäksenne siitä hienomman/viileämmän tai ihan vain käytännöllisemmän, kuten poraamalla reikiä saadaksenne johdot piiloon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu