Tuolta Ruotsin puolelta löytyy Viagraa hieman edullisempaan hintaan kuin Suomesta. Kahdentoista kappaleen satsi 50 mg, maksaa saman kuin täällä kahdeksan kappaletta. Kannattaa pyytää lekurilta 12 kpl satsille resepti, koska yhdellä reseptillä sieltä ei saa kuin yhden kerran. Maksu kannattaa suorittaa Visalla tai jollakin muulla luottokortilla.
Viagraa Ruotsista
helppo hakea
54779
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
hmmm.. siis suomalaisella reseptillä ruotsista tavaraa? ymmärsinkö oikein? vai pitääkö lääkärissäkin piipahtaa ruotsin puolella?
Suomessa käydään lääkärissä ja sieltä pyydetyllä reseptillä. Haetaan Viagrat Ruotsin apteekista. Ainakin Haaparannalla se toimii näin.
Täällä puhutaan että on siellä halvempaa tai kalliimpaa mutta mitkä on todelliset hinnat.Paljonko maksaa viagra ja cialis suomessa, ruotsissa,virossa ja venäjällä.Tietysti apteekkihinnat ei katukaupassa.
Mulla on sekä viagra- että cialis-reseptit, joista on osa jo käytetty. Voiko niillä resepteillä enää asioida apteekissa Ruotsin puolella?
Olen aina hakenut uudella reseptillä.