Olli räväytti kolmikierroksisen harjoitussession toisella kierroksella päivän pisimmän, 134,5 metriä kantaneen leiskauksen. Rovaniemeläinen jätti harjoitukset kahteen hyppyyn.
Ps. Kuinkahan itse kisassa "Polla" kestää,,toivottavasti hyvin.
OLLI
Räväytti
2
514
Vastaukset 2
- TyhmäOlli
vitut toimittajan silmille
- Median Orja
Ku Olli ei vastaa mitään niin toimittajat alkavat haukkua ollia. Suomessa helppoa. Esim espanjassa kokeilkaapas toimittajat haukkua jalkapallo tähteä. No siihen se haukku taitaisi jäädä!! koska olisi sen jälkeen vaikeata liikkua espanjassa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791406
- 851273
- 1021023
- 48849
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40743Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83626Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7586Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30556Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44522Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520