1000km mittarissa ja nyt jo hajosi Corolla

Nimittäin renkaassa naula pystyssä, jotta tällainen kevennys näin sunnuntai-aamuun :)
61227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tää on just Toyotan tyyppivika.

Äänestä
  • Huopakattonaula, leveäkantainen.

    Äänestä

  • uusi omistaja kirjoitti:

    Huopakattonaula, leveäkantainen.

    ...nimittäin "itse porautuva" -ruuvi. Ei varmaan tarvii ajaa kun läheltä :)

    Äänestä

  • Kölli kirjoitti:

    ...nimittäin "itse porautuva" -ruuvi. Ei varmaan tarvii ajaa kun läheltä :)

    tarttuu vain korolloihin

    Äänestä

  • oiuyt kirjoitti:

    tarttuu vain korolloihin

    ...olen tavannut moisen itseporautuneen yksilön myös Karinasta.

    Äänestä

Ja joskus seitsemänkymmentäluvulla isän starletin renkaassa oli myös tuollainen, ja vieläpä ruosteinen!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusi omistaja kirjoitti:

Nimittäin renkaassa naula pystyssä, jotta tällainen kevennys näin sunnuntai-aamuun :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu