kumpaako suosittelette lapsiperheelle, jossa murrosikäisiä lapsia?
Langkawi vaiko
4
2150
Vastaukset
- esille
Vie lapsesi katsomaan todellista elämää Pattayalle, lopeta iltasatujen kertominen, he tietävät elämän faktoista enemmän, mitä osaat kuvitella, pihalla oppii ja viistuu.
- tällaista
vastausta kysyjä varmaan toivoikin...;)
- ap.
Tarkoitukseni oli viedä heidät Samuille tai Sametille, käsittääkseni näillä saarilla voisimme nauttia enemmän toisistamme ja harrastuksista. Ehkä Pattaya on enemmän sinun kaltaistesi paikka, jota kyllä kartan kaikella tavalla.
- kdjfdkjf
ap. kirjoitti:
Tarkoitukseni oli viedä heidät Samuille tai Sametille, käsittääkseni näillä saarilla voisimme nauttia enemmän toisistamme ja harrastuksista. Ehkä Pattaya on enemmän sinun kaltaistesi paikka, jota kyllä kartan kaikella tavalla.
Langkawi on rauhallisempi ja johtuen siitä, että Malesia on islamilainen, niin kaiken kaikkiaan ilmapiiri ei ole niin suvaitsevainen kuin Thaimaassa. Molemmissa maissa on puolensa, mutta jos haluaa harrastaa lastensa kanssa ja viettää heidän kanssaan aikaa niin langkawi on parempi. Tosin Thaimaan pienemmät saaret yms ovat esim Pattayaa rauhallisempia, ja sitä "reipasta menoa" sieltä ei välttämättä löydy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609077IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3126299Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661380Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61311- 1091111
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.791005Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut61889Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43788MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311708Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23696