Nuorten kirjasarja Sweet valley high televisioon

S.......

laitoin MTV3 palautetteeseen, että jos saamme tarpeeksi kannatusta voisiko asiaa harkita. Haluaisin niin todella nähdä. Sarjaa näytettiin viimeksi 2000-vuonna.

Toivon paljon kannatusta!

3

1338

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Liz, Jes

      kiva saada Sweet valley telkkariin, se on lempi kirjasarjani ja minä olen lukenut melkein kaikki kirjat siitä sarjasta. Tottakai!!!

      • R1234

        SEN ON TULTAVA TELKKAAN. mää toivon että siihen palautteeseen vastataan myöntävästi, ja toivon myös että kertyy paljon viestejä, mutta älkää huijatko ja lähettäkö sama henkilö. En pidä huijaamisesta, vaikka en olekkaan aloittanut tätä anomusta, toivon että kukaan ei huijaa.
        ONNEA, Sweet valley high!!!


      • FFAni
        R1234 kirjoitti:

        SEN ON TULTAVA TELKKAAN. mää toivon että siihen palautteeseen vastataan myöntävästi, ja toivon myös että kertyy paljon viestejä, mutta älkää huijatko ja lähettäkö sama henkilö. En pidä huijaamisesta, vaikka en olekkaan aloittanut tätä anomusta, toivon että kukaan ei huijaa.
        ONNEA, Sweet valley high!!!

        Tottakai ;)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      77
      8882
    2. Maataloustuet pois

      Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.
      Maailman menoa
      314
      6738
    3. Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan

      Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?
      Maailman menoa
      100
      5950
    4. Mitä juuri sinulle kuuluu?

      Tänään? Rehellisesti.
      Ikävä
      152
      3850
    5. Joulukinkku NYT

      Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.
      Maailman menoa
      30
      3241
    6. Maahanmuuton vastustajat ovat vajakkeja

      Jokainen täysijärkinen suomalainen tietää, että Suomi ei pärjää ilman ulkomaalaisvahvistuksia.
      Maahanmuutto
      65
      3169
    7. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      164
      2165
    8. On asioita joita kadun

      Yksi niistä on eräs J mies. Olen vasta hiljattain tajunnut. Kuinka väärin tein. Tulit sydän tarjottimella.. mutta tässä
      Ikävä
      17
      1806
    9. Toivoisitko että hän löytäisi jonkun muun?

      Joka voi antaa mihin et kyennyt?
      Ikävä
      32
      1468
    10. Mitä sä pelkäät?

      Että paljastan sut ja touhusi? Elät jotain ihan omaa fantasiaasi ja ainoa virhees oli sekoittaa mut näihin sairaisiin le
      Tunteet
      19
      1256
    Aihe