Nuorten kirjasarja Sweet valley high televisioon

S.......

laitoin MTV3 palautetteeseen, että jos saamme tarpeeksi kannatusta voisiko asiaa harkita. Haluaisin niin todella nähdä. Sarjaa näytettiin viimeksi 2000-vuonna.

Toivon paljon kannatusta!

3

1369

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Liz, Jes

      kiva saada Sweet valley telkkariin, se on lempi kirjasarjani ja minä olen lukenut melkein kaikki kirjat siitä sarjasta. Tottakai!!!

      • R1234

        SEN ON TULTAVA TELKKAAN. mää toivon että siihen palautteeseen vastataan myöntävästi, ja toivon myös että kertyy paljon viestejä, mutta älkää huijatko ja lähettäkö sama henkilö. En pidä huijaamisesta, vaikka en olekkaan aloittanut tätä anomusta, toivon että kukaan ei huijaa.
        ONNEA, Sweet valley high!!!


      • FFAni
        R1234 kirjoitti:

        SEN ON TULTAVA TELKKAAN. mää toivon että siihen palautteeseen vastataan myöntävästi, ja toivon myös että kertyy paljon viestejä, mutta älkää huijatko ja lähettäkö sama henkilö. En pidä huijaamisesta, vaikka en olekkaan aloittanut tätä anomusta, toivon että kukaan ei huijaa.
        ONNEA, Sweet valley high!!!

        Tottakai ;)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluatko että unohdan sinut kokonaan

      Siihen suuntaan ollaan menossa, nyt jo. Ja ehkä parempi näin, niin ei kulu energiaa hukkaan mahdottomuuteen. Ja vaikka j
      Ikävä
      81
      1233
    2. Millä nimellä

      kutsut kaivattuasi omassa mielessäsi?
      Ikävä
      42
      824
    3. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      72
      719
    4. Pisa-tulokset.....

      Tuoreen tutkimuksen mukaan suomalaisten osaaminen on edelleen OECD-maiden keskitasoa parempaa. Kantaväestön oppilaiden
      Maailman menoa
      240
      717
    5. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      591
    6. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      46
      575
    7. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      77
      560
    8. 37
      512
    9. Tiedät että on

      Tunteita yhä ja edelleen. Ehkä molemmin puolin.
      Ikävä
      24
      505
    10. Jos ajattelit että

      Annan anteeksi niin en anna.
      Ikävä
      26
      482
    Aihe