ETSIMME ASUNTOA PIKAISESTI!!!

Olemme työtön ja työssä käyvä pariskunta ja tarvitsisimme pikaisesti uuden asunnon koska nykyistä asuntoamme ollaan myymässä.Hakusessa olisi kaksio Tampere-Kangasala alueelta,max.vuokra 500e.Varma vuokra

Odotamme pikaista yhteydenottoanne

Terveisin:Kimmo Rakolahti ja Anni Koski
0408
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


ansuliini88 kirjoitti:

Olemme työtön ja työssä käyvä pariskunta ja tarvitsisimme pikaisesti uuden asunnon koska nykyistä asuntoamme ollaan myymässä.Hakusessa olisi kaksio Tampere-Kangasala alueelta,max.vuokra 500e.Varma vuokra

Odotamme pikaista yhteydenottoanne

Terveisin:Kimmo Rakolahti ja Anni Koski

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu