Mee nukkumaan Olli

olet naurettava

4

323

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nämä tyhjäntoimittajat

      tulevat kyselemään ja työntämään mikkiä suuhun kun toinen on epäonnistunut ja haluaa olla rauhassa. HEI HARRI OLLI, JOS LUET TÄTÄ VIESTIÄNI. ANNAN NEUVON, JOS TOIMITTAJAT TULEVAT VASTAAVASSA TILANTEESSA KYSELEMÄÄN, NIIN KYSY VASTAKYSYMYS; MITÄ SINULLE KUULUU. ONKO PÄÄ KIPEÄ ILLALLISESTA DOKAAMISESTA?
      Se on taas eri juttu jos on normaali tilanne. Haastattelu kuuluu mediaan ja se olisi yleisön kannaltakin suotavaa. Olisi hyvä jos nyt toimittajat ja media antaisivat Harrin rauhoittua. Painostuksesta ja haukkumisesta ei ole apua Muiden maiden toimittajat saavat vai vettä myllyynsä.

      • jippii

        Toimittajat hakee tahallaan ylilyöntejä tollasilta urheilijoilta, jotka ei "kestä" jatkuvaa painetta...

        Lähestymiskielto pitäis määrätä !! :)


    • misteri`s mies

      eivätkö toimittajat voi jättää häntä rauhaan.
      Josko oli jopa toimittajien vika että epäonnistui. siksi on kiusaantunut noista hyeenoista.
      ajattelin voisikohan harri olli nostaa toimittajia vastaan syytteen ehkä juuri toimittajien vika että epäonnistui ja menetti samalla huikeat rahat satojatuhansia euroja ja syykö olis sitten noiden haaska toimittajien.
      Jos olisin olbertin manageri nostaisin oikeustoimet toimittajia vastaan aivan selvästi nyt ovat yhä enemmän kiusaamaan ollia, todella härskiä toimintaa, viedään urheilijalta inhimmillisyys. pidetään häntä vain ja ainoastaan välikappaleena omien intresseiden ajamiseen eli rahan ja juttujen. miksi te toimittajat ivaatte ja pilkkaatte kaikkensa antavaa urheilijaa, kysyn miksi te ajatte hänet epätoivoon. miksi te vainoatte häntä älkää hyvät toimittajat ja muut ajako häntä epätoivoisiin tekoihin jo saitte hänet sortumaan alkoholiin eikö se ole hyvässä muistissa ..........
      LOPETTAKAA PYYDÄN!

    • helvetin....

      herkkis perse toi ollikin luulee olevansa, kun ei kestä muutamaa tyhmää kysymystä. Vai olisiko se niin, että kun älykkyysosamäärä on ulkoilman kanssa samoilla lukemilla, vastauksetkin on sen mukaisia.

      Mielestäni harri olli pitäis sulloa lentokoneen ruumaan ja lähettää kotii, niin ei kärsis toisten urheilijoiden suoritukset ja ponsorit olis tyytyväisiä. Kaikki ongelmat ollilla kuulemma johuu henkilökohtaisen valmentajan älykkyydestä.....no ei ole omena kauaksi puusta pudonnut.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      128
      1966
    2. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      51
      979
    3. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      156
      836
    4. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      50
      756
    5. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      71
      684
    6. Uskaltaisitko

      Tavata kaivattusi tässä tilanteessa?
      Ikävä
      67
      626
    7. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      53
      617
    8. Halaus juuri sinulle

      Kaikki järjestyy kyllä. Luota vain. ❤️🫶
      Ikävä
      59
      606
    9. Onko Sofia jälleen jätetty?

      Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      593
    10. Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .

      EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuus­ongelmien vuoksi, sanoo alan e
      Kajaani
      120
      552
    11. Mies, näetkö minut myös

      Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?
      Ikävä
      20
      510
    12. Uskallatko paljastaa

      Millä nimellä löydyn puhelimestasi?
      Ikävä
      52
      503
    13. Voiko se ikinä toimia

      Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het
      Ikävä
      32
      498
    14. Kuka se on

      Kuhmon komein aikamies?
      Kuhmo
      6
      494
    15. Voin tulla

      Sisustamaan sulle 🤭
      Ikävä
      55
      488
    16. Meneekö unohtamis

      Projektisi hyvin??
      Ikävä
      34
      487
    17. Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?

      Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?
      Ikävä
      118
      486
    18. Kuollut teini Kajaanissa

      Kuulemma sellaista huhua liikkeessä?
      Kajaani
      4
      469
    19. Mitä jos...

      Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät
      Sinkut
      142
      453
    20. Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.

      Vaimon viesti on paljastanut totuuden.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      140
      451
    Aihe