sillä toimittajien ÄLYVAPAAT KYSYMYKSET INHOTTAA TAATUSTI kymmeniätuhansia penkkiurheilijoitakin, minuakin siinämäärin että panen yleensä TV:stä äänen pois toimittajien kyselyn ajaksi ettei tunnelma pilaannu, voittajienkin haastattelusta!!!
Miksi ei kukaan nosta meteliä siitä, että Suomalais nainen aikoi YLIMIELISESTI pistellä muiden maiden kilpasiskoja iltapalaks, kertokaapa se näillä sivuilla????????????
Ei ihme että Harria
RISOO...
2
322
Vastaukset 2
- N-hiihtäjällä
On selvästi noussut kusi päähän, meni maku koko akasta, kiitos.
- vielä näyttää
sinullekkin mistä kana pissii. Nääs Aino-Kaisa on Hollolan tyttöjä. Miten olis jos lähtisit itse koettamaan miten pärjäisit hänen kanssaan?
Viestistäsi päätellen olet tuota Harri Ollin luokkaa. Jos olisit Aino-Kaisan tilalla nyt, niin juoksisit kruunu päässä ympäri ja toitottaisit kuin olet hyvä ja toiset pahoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 41139
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r162998Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216793- 64713
- 61712
- 67656
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21618Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?135616Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66589Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32568- 34537
- 55528
- 47485
- 47478
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40473- 30463
Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?95454Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40453- 37448
Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18440