Madonna on varmasti v.2008 vaikutusvaltaisin tähti,mitä tulee kirjoitettujen lehtiartikkeleiden määrään ja vuosiansioihin. Avioeronsa ja Suomen-keikkansa vuoksi meilläkin päivittäin otsikoissa ja kansikuvissa paistatellut popikoni päihitti jäleen kollegansa tienaamalla miltei 190miiljoonaa euroa. Lisäksi hänellä oli varmasti menestynein ulkomaisen artitin albumi hallussa -08,30maan listakärjen valtaaminen e käy muilta kuin Madonnalta. Tekipä hän jälleen Suomen listoillakin selvää jälkeä!
vuoden kohutuin
MaDonnaaaa
1
214
Vastaukset
- Madde-fani no en tod!
Kertoo siis paljon suomalaisten viisaudesta... Palvotaan nenäkästä ja itseriittoista naista, joka osaa laulaa ihan mukiinmenevästi, ja tanssia jokseenkin hyvin, mutta ei se hänest jumalatarta tee, sano fanit mitä tahansa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä403037- 722605
- 1742344
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?362085- 181456
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?231383Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411376- 101264
- 131259
- 221231