Yliopistotutkija
6
389
Vastaukset
- ACD
..jaoteltuna mustiin (tunnesävy alle 2.0) ja valkoisiin (tunnesävy yli 2.0) hattuihin.
Tässä muutamien valkohattuisten omia havaintoja ja kokemuksia:
http://www.humanrights-germany.org/experts/eng/beckford01.pdf
http://www.humanrights-germany.org/experts/eng/berglie01.pdf
http://www.humanrights-germany.org/experts/eng/black01.pdf
lisää löytyy täältä:
http://www.humanrights-germany.org/experts/index.htm- Metro G M
Ja kenet aiotte ampua ensimmäiseksi? Kultin ohjeethan ovat edelleen että nuo kelvottomiksi väitetyt pitää ampua surutta. Aika monta on aseen kautta kuollutkin, mutta kumma miten ne näyttävät itsemurhilta. Sekin oli kuulemma itsemurha jossa eräs ampui itseään kahdesti haulikolla päähän.
Mutta viis nyt noista, sillä murhahan ei vanhene ja jossain vaiheessa saamme lukea suuria paljastuksia.
Lisäksi on ihan turha kuvitella että viitsisin availla linkkejäsi. - Metro G M
Koska haluat arvioida tutkimuksen laatua tutkijan persoonaa arvioimalla, niin pitäisikö sitten myös arvioida Hubbardin oppien laatua arvioimalla hänen persoonaansa. Oma poikansahan piti häntä mielipuolena ja huijarina.
Miten sitten pitäisi arvioida tuota nykyistä johtajaa joka hakkaa jatkuvasti alaisiaan. Mikä tunnesävy mahtaa olla aiheeton väkivalta. - jointti...
Metro G M kirjoitti:
Koska haluat arvioida tutkimuksen laatua tutkijan persoonaa arvioimalla, niin pitäisikö sitten myös arvioida Hubbardin oppien laatua arvioimalla hänen persoonaansa. Oma poikansahan piti häntä mielipuolena ja huijarina.
Miten sitten pitäisi arvioida tuota nykyistä johtajaa joka hakkaa jatkuvasti alaisiaan. Mikä tunnesävy mahtaa olla aiheeton väkivalta.Tuon ACD:n mainostaman 2.0:n alapuolella ovat mm. sellaiset tunnesävyt kuin suuttumus ja viha, joihin väkivaltaisuuskin sisältyy. Ainakin DM:llä nuo näyttäisivät kroonistuneilta.
- tuskin.........
todistavat mitään. human rights on scintologiakirkon oma organisaatio, niitä paljon puhuttuja peitejärjestöjä. maksetut ja muuten sopivat tutkimukset eivät kerro mitään. kuten sanoit - tutkijoita on moneen junaan.
- Äksä...
Luin koko roskan sinulle kostoksi. Ajattelin kirjoittaa muutaman kärkevän kommentin.
Olipa hyvin tehdyt kotiläksyt. Ei muuta kommentoitavaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann4443019Teidän persujen pitäisi välillä miettiä kuinka Suomen talous saataisiin kuntoon
Ja lopettaa tuo tyhjänpäiväinen maahanmuuttajista höpöttäminen. Teillä on sentään rahaministerin salkku tällä kierroksel1372245- 1322073
Kuka omistaa entisen Veljeskodin?
Kenellä on varaa pitää hiljattain remontoitua rakennusta tyhjillään? Tehdäänkö siitä Suomen kallein kirpputori vai mikä71325Kaninkolojen vaikutus?
Vinkki sinkkumiehille: jos haluatte kunnollisen täysijärkisen naisen, niin kaivautukaa ulos kaninkoloistanne ja parantak2081314Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva1511253Persut ei kestä heidän johtajistaan tehtyä huumoria
Laajalti tiedostettu tosiasia on, että autoritaariset johtajat ja erinäiset diktaattorit eivät kestä heidän kustannuksel281218- 81056
- 561031
- 37785