Nyt ois melko uus jääkiekko manager peli.
http://trophyhockey.org/manager_creation.php?ref=1825
Tosi hyvä peli niille jotka tykkää manageri peleistä. Ettikää GM:äksi 2.3 suomi liigasta. 3 sijalla olevalla joukkueella ei ole vielä GM:ää.
Pian playoffit, liity heti!
Jääkiekko Manager peli.
8
2041
Vastaukset
- Powerplay
vaihtoehto pelille mielestäni ainakin hyvä manageri peli on mukana myös muita lajeja.. http://www.powerplaymanager.com/r225373 liittykää ihmees :)
- Hockeyarena
täs olis hyvä jääkiekko peli http://www.hockeyarena.net/fi/
- PowerPlayManager
Pelaa parhaita online-manageri peli http://www.powerplaymanager.com/r352
- 30
www.powerplaymanager.com/action/ams_group.php?id_group=397&dir_page=soccer&lng=en POWERPLAY :) Online manager
- EuGenius
No niin.. Jääkiekossa on juuri alkanut kausi 11 ja jalkapallon 7. kausi on edennyt puoleenväliin asti. Viime viikolla peli sai myös hieman käyttäjäystävällisemmän ulkoasun sivustoomme.
Jos olet kiinnostunut manageripeleistä, suosittelen lämpimästi tätä versiota. Yllämainitut lajit ovat siis käytössä edelleen, ja Beta-versio käsipallosta on tulossa tämän vuoden aikana, joten nyt jos koskaan kannattaa liittyä peliin ja opetella pelin salat, niin käsipallo on sitten helpompi alottaa, jos kiinnostaa kyseinen laji.
Pelihän menee jatkuvasti eteenpäin ja joka kausi tulee jotain uutta. Uusia managereita tulee Suomen sarjoihin hyvällä tahdilla, ja me haluamme myös SINUT pelaamaan tätä upeata urheilumanageripeliä! Siispä klikkaa alla olevasta linkistä ja rekisteröidy! Joukkueiden hyväksyntää ei tarvitse odottaa kauaa, vaan pääset omaan joukkueeseesi käsiksi heti kun olet luonut käyttäjätunnuksen!
http://www.powerplaymanager.com/r318494
- EuGenius - pera91
ootko p*ska? pentu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18822452Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant849669Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.477627Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va886418SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1896143Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot495132HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1194790Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1074499Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,362701Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1052247