Älkää

Sanoko jusseja tyhmiksi.Ei tyhmät saa tollaista elintasoa noin vähällä työllä.Kyllä duunari taitaa olla vähän tyhmä kun kärsii vaan.Itse kuulun näihin tyhmiin.Olis ne tuet mukavia kun tahtoo toi 1000ekeä kuussa mennä noihin tuotanto kustannuksiin.Ei oo sitä verotonta metsä tulookaa.
2170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olet veliseni, viisas pääsee helpommalla kuin tyhmä.

Äänestä

Jusseille, täytyy varmaan nimi vaihtaa, kun lukeudun noihin tyhmiin (Sami)nimelläni, ja sen kyllä karjatilallisena tilipussissa huomaa. Voisikohan tuo tosiaan auttaa oman yrityksenikin tulokseen, pakko varmaan kokeilla. Go Jussit Go!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Missännimessä kirjoitti:

Sanoko jusseja tyhmiksi.Ei tyhmät saa tollaista elintasoa noin vähällä työllä.Kyllä duunari taitaa olla vähän tyhmä kun kärsii vaan.Itse kuulun näihin tyhmiin.Olis ne tuet mukavia kun tahtoo toi 1000ekeä kuussa mennä noihin tuotanto kustannuksiin.Ei oo sitä verotonta metsä tulookaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu