mua on

homeopaattinen valmiste nimeltä cV-15 .Se on rauhoittava ja stressiin hyvä.Olen tasapainoinen ja nukun,hikoiluja vähempi.Muutenkin ok.Toinen on ovestein emättimeen laitettava ja pissavaivat vähenee selvästi.Apteekista ilman reseptiä...olkaa hyvä!
3496
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minuakin auttoivat alkuun homeopaatin määräämät aineet. Valitettavasti oireet palasivat muutaman viikon päästä. Ovestin tai Pausanol ovat hyväksi kaikille vv-ikäisille. Suosittelen.

Äänestä

mikä tuo hom.aine on,ja saako luontaiskaupasta?

Äänestä
  • ainakin niistä jotka myy myös homeopaattisia aineita.Ja en sen tarkemmin tiedä ainesosia.Mutta tutkittu ja maailman laajuinen tuote on kysymyksessä.guugleta niin saat infoo lontooksi.siis v-C 15.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


auttanut kirjoitti:

homeopaattinen valmiste nimeltä cV-15 .Se on rauhoittava ja stressiin hyvä.Olen tasapainoinen ja nukun,hikoiluja vähempi.Muutenkin ok.Toinen on ovestein emättimeen laitettava ja pissavaivat vähenee selvästi.Apteekista ilman reseptiä...olkaa hyvä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu