Rumaa kieltä chatilla

Kävin chatilla. Aloin jutella niin yksi tyttö sanoi, että ime munaasi.
4286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mitä rumaa on kehottaa tyydyttämään itseään
imemällä? Normaali toimi

Äänestä
  • jos sen meinaa itse tehdä?

    Äänestä

  • pitää olla kirjoitti:

    jos sen meinaa itse tehdä?

    Jos on liian lyhyt muna ? niin notkistele selkää
    Minulla sen pituus ja notkeus passaavat hyvin.

    Äänestä

Mitäääh? Ja nyt on elämäsi pilalla, vai? Kuulostaa pitkältikin siltä. Käy täällä jos siellä puhutaan rumia. Sitäpaitsi itsetyydytyskäskyjen ei kandee antaa pilata päivää, nauraa vaan semmosille kuuluvasti. Niin minä teen. Ja muistetaanpas kaikki: ELÄMÄSSÄ PITÄÄ OLLA RUNKKUA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kävin... kirjoitti:

Kävin chatilla. Aloin jutella niin yksi tyttö sanoi, että ime munaasi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu