Minusta noista misseistä on tehty vanhimman ammatin harjoittajia. En viittinyt katsoa kuin 10 min.
Missit
3
264
Vastaukset
- Show must go on
Todella näit kyllä väärin. Tytöthän olivat edustavia, nuoria ja kauniita. Koko misstouhu on kaupallista showta ja peilaa tämän ajan nuoria. Kyllä he voivat olla mukana ja aivan oman 'karriäärinsä' takia. Ei ohjelmasta kannata mitään taka-ajatuksia hakea, vai omaatko itse niin ahdasmielisen maailmankuvan. - Olihan tässä joku aika sitten 'vanhusten' kuoro laulamassa ja hyvin hekin esiintyivät tv:ssä ja lauloivat ihan mukavasti. Olihan sekin epätavallista, että eläkeläiskuoro sai niin paljon positiivista energiaa aikaiseksi. Pitää olla ennakkoluuloton.
- Näin,kun tulin kotiin
Mikäs nyt Kallella on, kun ei tytötkään viehätä?
Tulin kotiin, ääsken ja huomasin täällä Kallen
viestin.Olen syvästi huolestunut puolestasi!Onko
niin,että ei kiinnosta lemmenleikitkään enää?
Vai onko se ihan oma kulta matkoilla,tai jossain
kaukana? Minun täytyy nyt mennä omaan ihanaan
vuoteeseeni.
kello on noin paljon! Hei
P.s Minulla taas on sellainen harmi etten tiedä kehen olen ihastuut,sitä ei monikaan ole kokeenut.Kanditaatteja on ainakin neljä,enkä osaa päättää kenelle annan korvapuustin.
Sinä miehenä voisit neuvoa minua.Hei taas!
En minäkään kauaa katsonut, vilkuilin silloin tällöin. Minusta kaikki olivat kauniita ja missitittelin arvoisia ainakin ulkonäön perusteella.
Tuosta äänestyksestä tuli vain mieleen, että auttoikohan sukunimi uutta missiä kansanäänestyksessä?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit415309Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT4094582Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483839KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1593128Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku142526Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182098Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1512012- 1251930
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241469