Auttakaa viisaammat!! Eilen oli ovistestissä haamuviiva, tänään päivällä oli selkeästi ja nyt äsken taas haamu?? Mikä mättää vai oisko ongelmana tää myöhäinen pissa?? Kun ohjeessa sanotaan et päivällä näkkyy ja hyvä ois klo 10-20 testata..
Ovistesti??
Päivällä + illalla haamu??
3245
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
että sulla ovis oli ja meni... ja mitä niitä ohjeen kellonaikoja kyttäämään, se voi tapahtua mihin vuorokauden aikaan tahansa.
Maalaisjärkeä kannattaa käyttää. Se on sitten raskaudessa ja lapsen hoidossakin hyväksi. Niin että kannattaa alkaa jo pikkuhiljaa harjotella.
Ei pahalla, vaan nimenomaan hyvällä ;D
Onnea ens kiertoon!!!
Että noin niinku ovis kestää sen muutaman tunnin vai =D No eipä kai sentään.. Nooh miten vaan.. Ja lh näkyy vitrsassa vasta päivällä, että kyllä niitä ohjeen kellonaikoja on ihan hyvä noudattaa jos ovista tosiaan haluaa bongata. Noh tuskin sitä harjoitusta tarvitaan kun eipä tämä ole ensimmäinen lapsonen!:)
Voin sanoa,että tommoset testit tuottaa kaikista eniten stressiä,jos haluat raskautua.Ole ajattelematta koko raskautumista,ainakin ovistestien osalta,kyllä se nyytti ajallaan teillekin suodaan!