Onko millainen paikka?
Autoputsaus Gpiste
Kyseleväinen
223002
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
ei liity mitenkään seksiin.
Tekee hyvää jälkeä ja varmasti parempaa kuin naapurifirma.
Olen käyttänyt autoani kolme kertaa, työ, palvelu, hinta ja nopeus on ollut kohdallaan.
Viet auto sisään ja menet kahville sisälle. Rouva tulee ilmoittamaan homma on selvä. Voiko tämän parempaa olla ?
ja huolellinen työn jälki.
Paikka on entinen Nallen TB:n pesuhalli. Mitä muuta halusitkaan tietää.
paikka on nykyisin vauhtivaunussa ei teboililla!
itse en ko firmaan autoa enaa toista kertaa vie,ei pessyt vanteita puhtaaks..
Et sitten muistanut tarkistaa pesutulosta ja reklamoida. Saattaapa nääs olla että jos useampi auto pesussa ja siellähän välillä useampi apumieskin hommissa niin olsiko ollut ihan "puhdas" vahinko.
Puhumalla niistä yleensä selviää, eikä jälkeenpäin ruikuttamalla.
no vaikea sen on pestä vanteita puhtaaks jos ei ole vanteille sopivaa vannepesuainetta...
youre an ass
Tullitien Teboil. Auto-Killan ja K-Raudan vieressä. Ainakin tunti sitten oli, kun kävin paikalla ja pesut oli normaalisti käynnissä.
vieppä autosi uudestaan ja kerro asiasi siellä saat varmasti puhtaat vanteet ...
Onkos tämä se liike mitä joku nainen pitää?
Mehmet ja alibaba putsailee siinä vieressä. G-Pisteessä pestään auto, mehmet ja ali putsaa parkkirahatkin omaan taskuun.
autofiksari.. osaa ainakin meikata pikkuvirheet,... luulisin ;-) Meinaa kesällä pyörittää kuulemma toplessinä ??
No menisitkö pesemään/katsomaan?
menisin. Kuten tuhannet muutkin. Toples -pesulat on jenkkilässä sikasuosittuja. Miksei täällä?
en kyl ainakaan itse haluaisi sitä harppua nähdä rinnat paljaana..
homo ?
nähdään tämä lappeenrantalaisten älykkyysosamäärä.
Kyse oli alunperin autonpesusta, ja jo eka kommentissa se meni naisen g-pisteeseen ja siitä sitten homoiluun.
Että sillai. Lupsakat karjalaiset.
Ja sitten tuohon alkuperäiseen kysymykseen vastaus. Hyvää työtä tekevät, ei valittamista. Ainoastaan minun autostani jäi vain renkaiden kulutuspinta pesemättä. Muut paikat oli läpikäyty.
Mitähän G-pisteessä maksaa sisätilan puhdistus keskikokoiselle henkilöautolle? Irtooko viidellä kympillä?
kait nyt auton osaa jokainen pestä itsekin. Ja korjatakin. Miul viime vuoden mallin skoda ja korjaan sitä joka päivä.
ja menestystä!!!